AUTOBUSOVÝ ZÁJAZD do Rakúska

nedeľa 1.9. - sobota 7.9.2024

Organizátori z Brezovej pod Bradlom usporiadajú autobusový zájazd do Rakúska, vhodný pre turistov. Ubytovanie je v penzióne, cene ubytovania sú aj raňajky. Penzión sa nachádza v horskom stredisku Oetz (rakúske Alpy). Sú ešte voľné miesta a možno sa prihlásiť.

Podrobnejšie informácie

Najbližšia akciafoto z akcií

UPOZORNENIE:

Zájazd do Malej Fatry je zrušený z dôvodu horúceho počasia a predpovede búrok v horských oblastiach. Bude preložený na sobotu 10.augusta 2024. Na zájazd sa treba znovu prihlásiť.

Sobota 13.7.2024

AUTOBUSOVÝ ZÁJAZD - MALÁ FATRA - VRÁTNA - VEĽKÝ ROZSUTEC

Odchod autobusu: od Kultúrneho domu Samka Dudíka o 6,30 hod. Autobus zastaví u Štefíkov, na Hrašnom, v Starej Turej, Bzinciach. Autobus pôjde najprv do Vrátnej k lanovke a potom do Štefanovej.

Cestovné: Nečlenovia KST Myjava 10 €, pre členov KST zľava.

Trasy: na výber bude množstvo trás rôznej dĺžka a obtiažnosti napr. Jánošíkove diery a výstup na Malý a Veľký Rozsutec, lanovkou do Snilovského sedla a odtiaľ výstup na Veľký a Malý Fatranský Kriváň, hrebeňovka cez Chleb, Stoh do sedla Medziholie a iné podľa vlastného výberu.

Podrobnejšie informácie


Poniklec


Sobota 20.7.2024

HORŇÁCKE SLÁVNOSTI vo Velkej nad Veličkou

Odchod: linkovým autobusom o 8,20 hod. na Starú Myjavu.

Trasa: Stará Myjava - Krúžok - Kubíkov vrch - Megovka - Liščí bouda - Filipovské údolie - rekreačné stredisko Filipov - Javorník - Velká nad Veličkou (jarmok, kultúrny program pri kostole). Dĺžka 14 km.

Návrat: vlakom z Velkej nad Veličkou o 15,20 hod.