Najbližšia akcia


foto z akcií


Sobota 16.12.2017

PREDVIANOČNÝ VÝŠĽAP

Odchod: od Domu kultúry - zastávka na Jablonskej ceste o 12,00 hod. Predtým účasť na vianočných trhoch a tradičnej zabíjačke..

Trasa: Myjava - Jablonka - Polianka - Myjava. Dĺžka 14 km. Podľa počasia možnosť zmeny trasy - Trnovce - Brunov - Poľana - Myjava (ak bude na stromoch námraza).


OZNAM

Na stretnutí členov KST TJ Spartak Myjava, ktoré sa uskutoční v nedeľu 17.12.2017, sa bude vyberať členský príspevok v nasledovnej výške: - dospelý 10 €, dôchodcovia 62 až 69 rokov 6 €, dôchodcovia 70 rokov a viac 4 €. Je potrebné doniesť členský preukaz KST.
Členovia, ktorí sa stretnutia nezúčastnia, môžu zaplatiť poplatok individuálne členom výboru Ing. Petrovi Gitschinskému alebo Jánovi Figurovi. Záujemcovia o členstvo sa riadia pokynmi, uvedenými na tejto webovej stránke v sekcii členské a poistenie.Odkazovač

Kliknutím na "Pridať odkaz" môžete oznámiť ostatným turistom svoju účasť na akcii, prípadne inú informáciu, návrh a pod. Odkazy, určené pre webmastera (petgit), posielajte cez *E-mail klient*

JavorinaUtorok 26.12.2017

ŠTEFANSKÝ VÝSTUP NA JAVORINU

Odchod: vlakom z Myjavy o 7,45 hod. na Starú Turú.

Trasa: Stará Turá - Miškech salaš - Holubyho chata na Javorine (občerstvenie) - Stará Turá prípadne Stará Myjava. Dĺžka 20 km.

Návrat: vlakom zo Starej Turej o 15,40 hod. alebo autobusom zo Starej Myjavy, u Martonov o 16,00 hod.


Výrobce fitness posilovacích strojů Ketller