Najbližšia akcia


foto z akcií


OZNAM

V predajnich Tesco Myjava, Stará Turá a Brezová pod Bradlom prebieha hlasovanie, ktoré umožní získať finančné prostriedky na realizáciu víťazného projektu.

Členom KST TJ Spartak Myjava doporučujeme hlasovať za projekt občianskeho združenia KOPANICE V POHYBE, s ktorým náš KST spolupracuje a sú v ňom zapojení aj naši členovia. Hlavným cieľom projektu je získať finančné prostriedky na úpravu lyžiarskych bežeckých tratí v okolí Starej Myjavy, Poriadia, Starej Turej a Veľkej Javoriny.

Hlasovanie prebieha tak, že kupujúci obdrží pri pokladni žetón a ten použije na hlasovanie vo vestibule obchodného domu Tesco. Prosíme oboznámiť s podporou projektu aj rodinných príslušníkov a známych. Podporte tento projekt, ktorý umožňuje športovať mladým aj starším bežkárom a propagovať náš región v širokom okolí u nás aj v ČR. V minulých rokoch využívali bežkárske trate stovky lyžiarov zo SR aj ČR.


Nedeľa 22.10.2017

Autobusový zájazd KYSUCE

Odchod autobusu: o 7,00 hod. od Domu kultúry na Myjave.

Predpokladaný návrat: medzi 18. a 19. hod. .

Nutné je mať obuv na prezutie do autobusu po skončení turistiky - terén bude pravdepodobne blatistý. V prípade zlého počasia môže byť zájazd odložený.

Podrobnejšie informácie


Odkazovač

Kliknutím na "Pridať odkaz" môžete oznámiť ostatným turistom svoju účasť na akcii, prípadne inú informáciu, návrh a pod. Odkazy, určené pre webmastera (petgit), posielajte cez *E-mail klient*

Poniklec

Výrobce fitness posilovacích strojů Ketller